Γυμαναστική στο σπίτι
Αν είστε νέος μέλος περάστε να πείτε ένα γεια να γνωριστούμε :)

spiros zambelis

Γυμαναστική στο σπίτι

από spiros zambelis » Παρ Μάιος 22, 2015 7:06 pm

Καλησπέρα ονομάζομαι Σπύρος & είμαι 39 ετών θα ήθελα να μου προτείνετε κάποιο πρόγραμμα με ασκήσεις για το σπίτι για να χάσω κιλά, είμαι αρχάριος & να κάνω γράμμωση . Δύστυχος δεν υπάρχει η δυνατότητα για γυμναστήριο λόγο οικονομικών. Ευχαριστώ εκ το πρότερων.

fithard

Re: Γυμαναστική στο σπίτι

από fithard » Κυρ Μάιος 24, 2015 6:01 pm

Καλησπέρα Σπύρο, κάτι που θα σου πρότεινα εγώ είναι να ξεκινήσεις να τρέχεις. Ξεκίνα σιγά σιγά κάθε πρωί 3-4 φορές την εβδομάδα για αρχή για 20 λεπτά την κάθε φορά. Είναι η καλύτερη γυμναστική για να κάψεις θερμίδες, να γραμμώσεις και να έχεις μια καλή φυσική κατάσταση.

Από διατροφή πως τα πας; Να ξέρεις ότι για να πετύχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα το Α και το Ω είναι η διατροφή

spiros zambelis

Re: Γυμαναστική στο σπίτι

από spiros zambelis » Κυρ Μάιος 24, 2015 6:50 pm

Καλησπέρα από διατροφή δεν μπορώ να πω ότι κάνω τελιος υγιεινή αλλά δεν τρώω & κάθε μέρα σουβλάκια προσπαθώ να τα τρώω όλα. Το μόνο σίγουρο είναι ότι σπάνια τρώω τηγανητά & δεν βάζει η γυναικά μου πολύ αλάτι.Η αλήθεια είναι ότι ξεκίνησα λίγο τρέξιμο αλλά το παράτησα.Α! ξέχασα να αναφέρω ότι μου έδωσε ο γιατρός δίαιτα να κάνω ξεκίνησα αλλά λόγο οικονομικών δεν μπορώ να τη συνεχίσω στο 100%

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Τώρα είναι Παρ Φεβ 23, 2018 2:49 pm